Peticija.LT
Visos peticijos

Peticija.lt - tai vienintelis tinklapis Lietuvoje, suteikiantis galimybę visiems  aktyviems piliečiams išreikšti savo požiūrį į rūpimus klausimus ir abejones.

 

Administratoriai  -   [email protected]  

Pasiūlymai, pastabos, bendradarbiavimas,  registruoti prašymai  ir reklama susisiekti --> [email protected]  

Peticija.lt savo veiklą pradėjo dar 2007 metais rugpjūčio 5 dieną.

Tinklapį galima pasiekti peticija.lt ir peticijos.lt adresais.

 

Kiti kontaktai:

 

el.paštas: [email protected]

 

 

Vieši pranešimai

 

Norėdami padėti piliečiams, pilietinėms organizacijoms ir neabejingiems žmonėms  padėti atkreipti dėmesį į iškeltas problemas suteikiame galimybę išplatinti viešą pranešimą peticija.lt tinklaraštyje.

Šis pranešimas gali būti skirtas valdžios, žiniasklaidai, institucijoms. Jame galėtų būti pranešta apie sukurtų peticijų veiksmingumą , ar kaip adresatai atsižvelgia į peticijoje išdėstytus argumentus, bei problemas.

 

Taip pat galbūt yra organizuojama diskusija, protesto akcija ir  kiti veiksmai ir norite, kad jie apie juos būtų sužinota.

 

Viešus pranešimus galite siųsti  [email protected] . Pranešimas turi būti užrašytas taisyklinga lietuvių kalba, bei nurodytas Vardas ir Pavardė.

 

Jeigu pageidaujate prenumeruoti viešus pranešimus siųskite  [email protected] su žodžiu prenumerata.


 

 

*Registruoti prašymai: temoje laiškas turi prasidėti "Registruotas prašymas".  Registruoto prašymo kaina 10 eur. 


 

Kurti peticiją

Jeigu esate nepatenkintas valdžios sprendimais, vykdomomis reformomis, blogu valdininkų darbu, ar tiesiog norite, kad Jūsų rūpima problema būtų išgirsta, tai galite sukurti peticiją pasinaudodami mūsų svetaine.

Kurti peticiją